Skip to content

KALİTE POLİTİKAMIZ

Alkom Kompozit Kalite Politikası

Alkom Metal olarak ilk hedefimiz daima müşteri memnuniyetini ilk planda tutmak, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını iyi anlayıp ihtiyaca uygun tedarik ve uygulama hizmeti sunmak kalite için olmazsa olmazdır. Kaliteli, uygun maliyetli, çevre dostu ürünlerle hizmet vermek ve zamanında teslimat müşteri güveni ve memnuniyeti açısından vazgeçilmez kalite politikamızdır.

Kalitenin takım çalışması ile kazanılabileceği bilinciyle, personelimizin iyileştirme faaliyetlerini etkin biçimde sürdürüyoruz. Gelecek nesillere yaşanılabilir bir Dünya bırakmak için üretimde kullanılacak olan malzemelerin seçiminde ve imalat sırasında oluşan atıkların bertarafında, üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmekteyiz.

Piyasadaki yerimizi zirveye taşımak amacıyla yerinde ve zamanında doğru stratejiler ile makine parkurumuzu daima yeni nesi ve güncel tutarız. Stoklarımızın miktarını en iyi düzeyde tutarak, Çözüm üretmekte sınırları aşarak, Başarıyı tam manası ile sağlayarak, nitelikli hizmet ve Ürünleri Akarsu Reklam adı altında siz kıymetli müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız.