Kompozit Derz

Kompozit Derz
Kompozit Derz

6 metre tam plaka kompozit kesme ve derzleme yalnızca bizde Otomatik, manuel modda dikey ve yatay kesim ya dahut derzleme yapabilen full otomatik mikroişlemci kontrollü Bala derz ebatlama makinası ile hizmetinizdeyiz.

Firmamızda bulunan çift istasyon CNC derz açma makinemiz; Kompozit levhalarınızı bilgisayarda ki çizimlerle en ideal levha boyutuna optimize yapılıp hata payı sıfırlanmıştır. Kompozit Derz, Ebatlama ve her türlü motif işleme imalatlarınız 7/24 zaman aralığında alanında uzman personelimizce hizmet sunmaktadır

Kompozit Derz İşlemi nedir?

Tabela ya da cephe sistemlerinde kullanılacak olan kompozit kesebilen ya da 90 derece kanal açma özelliğini taşıyan, dikey konumda çalışabilen bir derz makinesidir. Dikey konumda olmasına karşın kuvvetli ve sağlam çelik karkas üzerine alt ve üstten dişli raylar sayesinde sürdürülen her iki konuma da hareket beceriyi ile istenen kesim ya da derz dediğimiz kanal açma 90 adet elmas dişli testereyle kesim yapmakta. 12 adet 45 derece elmas testere si ile kanal açma işlemini mükemmel, manuel ve otomatik yapabilen bütünüyle yerli bir makinedir.

TEKLİF AL

Tüm ihtiyaçlarınız için bizden hemen teklif alabilirsiniz. Teklif almak için lütfen bize ulaşınız…